Sevimli Canavarlar – Monsters, Inc.
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.1 IMDB Puanı

Sevimli Canavarlar – Monsters, Inc.

'Sevimli Canavarlar', Canavarlar Dünyası isimli kendilerine ait bir dünyada yaşayan ve yaşayabilmek için insanlara ihtiyaç duyan ilginç ve sevimli canavarların dünyasının insanlarla karıştığı an ortaya çıkan trajikomik hikayeyi anlatır. Bu dünyada canavarlar yaşayabilmek için insanlara muhtaçtır çünkü insanları korkuttukları an duydukları çığlık onlar için enerji kaynağı gibidir. Bu ilginç dünyaya yanlışıkla küçük bir kız çocuğunun yolu düşünce işler çığrından çıkar. Çünkü insanlar bu tuhaf yaratıklara ters etki yapmaktadır ve dehşete kapılan canavarlar salgın bir hastalığın yayılacağını düşünüyorlardır. Bu küçük kız zannettikleri gibi onların yaşamını tehdit ediyor mudur?
'Toy Story', 'Up' ve 'Wall-E' gibi animasyon tarihinin en yaratıcı filmlerini üreten Pixar Stüdyoları bu filmlerden aşağı kalır yanı olmayan bir yapıta daha imza atıyor..

Sevimli Canavarlar - Monsters, Inc.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Monsters, Inc.

  Senaryo:

  Pete Docter (original story by), Jill Culton (original story by), Jeff Pidgeon (original story by), Ralph Eggleston (original story by), Andrew Stanton (screenplay by), Daniel Gerson (screenplay by), Bob Peterson (additional story material), David Silverm