Ejder Yuvası – Dragon Nest: Warriors’ Dawn
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.4 IMDB Puanı 8 Görüntülenme

Ejder Yuvası – Dragon Nest: Warriors’ Dawn

Altera ülkesi uzun yıllar boyu insanlar, elfler ve canavarlar arasındaki çekişmeye tanık olmuş, huzurun zor sağlandığı topraklardır. Uzun yıllar önce yaşanan savaşın ardından elfler ve insanlar barışıı muhafaza etme amacıyla kendi topraklarında yaşamaya başlarlar. Bu barış atmosferi sürerken bir gün karanlık dağlarda uyuyan kara ejderin uyanışa geçtiğini ve insanlara saldırmak için ordu yaratmaya başladığı haberini alırlar. Elflerin prensesi Nerwin, muhafızı Liya'yı da yanına alıp yaklaşmakta olan tehlikeyi insanlara duyurmak için insanların yaşadıkları topraklara, birlikte savaşmak için kralın yanına giderler. İnsan topraklarında bir köy olan Carderock bölgesinde yaşayan genç Lambert ise ilk saldırılardan nasibini almıştır. Şimdi insanlar ve elfler güçbirliği yaparak ejderi kendi yuvasında yok etmek zorundadır.
Popüler video oyununun sevilen sinema uyarlamasının yönetmenliğini Yuefeng Song üstlenirken senaryosu Terry Izumi'ye ait.

Ejder Yuvası - Dragon Nest: Warriors' Dawn

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Dragon Nest: Warriors' Dawn

  Senaryo:

  Bill Borden (screenplay), Terry Izumi (story), Yuefeng Song (screenplay), Yuefeng Zhong (screenplay), Ran Zhuo (screenplay), Ran Zhuo (story)